CleancoCleanco

חברת ניצוץ ניקיון משרדים

חברת "ניצוץ" ניקיון משרדים הנה חברה המתמחה במתן שירותי ניקיון למשרדים, בניינים, עסקים, חנויות ואחזקת מבנים. אנו מספקים שירותים ללקוחות מוסדיים, לעסקים פרטיים ולבנייני מגורים.

חברתנו פועלת באישור משרד התעשייה, המסחר והתעסוקה על פי רישיון קבלן ניקיון כנדרש בחוק { מ.ר 3653 }.

אנו ב"ניצוץ" מתחייבים לאיכות השירות הגבוה ביותר בתחום, וזאת על ידי מתן דגש על הפרמטר החשוב מכל – שביעות רצון הלקוח.

עבודתנו מאופיינת במחויבות אישית גבוהה של כל הדרגים, החל ממנכ"ל החברה וכלה באחרון העובדים.

קו מתווה הוא לנו, כי שירות טוב נעשה ראשית מהלב, ועל כן אנו מקפידים על הפרטים הקטנים כמו הגדולים, שיהפכו את סביבתכם לנקייה ונעימה יותר.

אנו עובדים על פי תע"מ – תוכנית עבודה מסודרת. את הצעת המחיר שלנו אנו נותנים ללקוח רק לאחר בחינה מדוקדקת של אופי העבודה והתאמה של תכנית עבודה מסודרת, העונה על דרישות המקום.

אל לנו לשכוח, כי בסופו של יום העבודה נעשית על ידי עובדי הניקיון עצמם ולכן, כדי ליצור התקשרות לטווח ארוך, אנו משקיעים רבות בעובדי החברה. השקעת החברה לעניין זה מוצאת ביטוי החל משלב האיתור והמיון, דרך ההכשרה והטמעת דרכי העבודה הייחודיות של "ניצוץ" וכלה בפיקוח שוטף על הנעשה בשטח.
עובדי חברת "ניצוץ" מקבלים את כל התנאים הסוציאליים הנדרשים (חבות מעבידים וביטוחי צד ג') על פי חוק, ומתוגמלים יתרה על עבודה יוצאת דופן, התמדה ושביעות רצון לקוחותינו לאורך זמן.

חברת הניקיון "ניצוץ" עובדת לפי שיטת ניקיון שונה ומיוחדת, שלא כמו רוב חברות הניקיון אשר מספקות את שירותם לפי שעה וכיו"ב.

ב"ניצוץ" השירות הוא מעל לכל ובזאת מתחייבת האחרונה לעזוב את המקום כשהוא במצב נוצץ!

עם לקוחותינו נמנים: אנשי עסקים, רואי חשבון, עורכי דין, בעלי גלריות וסטודיו, רופאים, סוכני נסיעות ועוד. בין השאר, המבנים להם אנו מספקים שירות: מוסדות ציבור, בנייני מגורים, משרדים, עמותות, מפעלי טקסטיל, ועדי בתים, חנויות ועוד.

לקבלת מידע נוסף ולקביעת פגישה, נא ליצור קשר בטלפון ו/או דרך האתר, ונחזור אליכם בהקדם האפשרי.

 
673

משרדים שאנו מנקים בכל שבוע

120

מספר הבניינים שאנו מנקים באהבה

58790

מ"ר שאנו מנקים בכל חודש

850

כוסות הקפה שאנו שותים ביום

 

מייסדי חברת הניקיון 'ניצוץ'

מספר מילים חשובות מהמייסדים

1

מנכ"ל ובעלים של ג.ש. ניצוץ בע"מ

גילעד בן ארצי

יליד ירושלים ובוגר תואר ראשון לכלכלה ומנהל עסקים במכללה האקדמית תל אביב יפו. מנהל את חברת 'ניצוץ' כבר 8 שנים ועושה זאת תמיד עם חיוך רחב וניצוץ בעיניים.

המילה 'ניקיון' עבורי היא דרך חיים שבאה לידי ביטוי בשני מובנים עיקריים:

  1. שקיפות מול הלקוח – על ידי הצגת תכנית עבודה ברורה ושקופה ללקוח בכדי להשיג את התוצאה הסופית – משרד נקי ומרשים שיגרום ללקוח שלי להיות מרוצה
  2. שקיפות מול עובדי החברה ודאגה לספק להם את מלוא תנאיהם הסוציאליים, בשילוב בלתי מתפשר של יחס הוגן, ראוי, אכפתי וקשוב

אנחנו מאמינים כי על מנת להיות נוצצים מבחוץ, ראשית עלינו להיות נקיים מבפנים, וזוהי מהות העשייה שלנו בכל בוקר שאנו מתעוררים לעבודה!

סמנכ"ל תפעול

שלומי בן שמואל

שלומי בן שמואל, יליד ירושלים וסמנכ"ל תפעול בחברת הניקיון 'ניצוץ'.
מנהל באחריות את כל הצד התפעולי של חברת 'ניצוץ' למעלה מ-8 שנים. מקפיד לעשות את עבודתו נאמנה עם עובדיו ולשמור על חיוך רחב וניצוץ בעיניים עבור לקוחותיו.
מבחינת שלומי, כל שאלת לקוח תענה בתשובה האוטומטית – 'כן'. זה לא קשור בהכרח רק לשירות לקוחות גדול מהחיים שהוא דוגל בו – זה פשוט הוא!